Project Tibia 3D

Project Tibia 3D forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2018-02-19 22:31:34

 Valdafaluk

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 526
Punktów :   

Area Premium

Hejo
Miałbym propozycje co do aktualnych terenów, które by można udostępnić dla free a które dla pacc.
Zatem:
Yalahar byłoby dla free lecz jego domki byłyby dla premium.
Demony w Dzielnicy Magów, obszar na zachód od kościoła (pod nim są Grimy), Zatopiona Dzielnica oraz fabryki w których znajdują się War Golemamy (jedną w której jest ich mała ilość by można odjąć), Dzielnica Cudzoziemców byłyby dla premium.
Edron i domki na nim byłyby dla free. Annihilator Quest, Demon Helmet Quest, wyspa Eremo byłyby dla premium.
Teleport do Morgharotha pod Goromą byłby dla premium.
Statki na Ankrahmun i Darashię byłyby dla premium (cały kontynent Tiquanda+Darama)
Statki na Liberty Bay oraz jego domki byłby dla free, z wyjątkiem tych "bogatszych" na północy miasta.
Odblokowanie Forbidden Isles wymagałoby premium, lecz potem byłyby dla free.
Spelle domyślnie dla premium po zakupieniu byłyby możliwe do użycia nawet dla free, aczkolwiek można by wyjąć niektóre potężniejsze.


Break for AFK.

Offline

 

#2 2018-02-19 22:45:11

 Czapol

Administrator

Zarejestrowany: 2011-11-11
Posty: 607
Punktów :   

Re: Area Premium

Yalahar dla facc jest ciekawym pomysłem ze względu na strukturę tego miasta (łatwo można przestawić bramki premium). Jeżeli chodzi o domki, to na ten moment nie ma żadnego rozgraniczenia, jeżeli chodzi o pacc/facc.
Musiał bym wtedy jednak przerobić kilka systemów, aby gracze bez premium mogli wejść na teren premium (inaczej wyrzuca ich stamtąd).
Jeszcze edron dla facc? xD
Powiem tak: 8k zeby odpalić pacc to nie jest aż tak wielka kwota. Kolo 20 lvl przeważnie ma się taką kasę. A jak juz sie odpali premium, to expiąc na pacc area można ten pacc splacic w godzinę.
Co do blokady statków na mainie to nie wiem, czy zmieni to tak wiele. Bo jezeli gracz oszczędza, to i tak pojdzie pieszo, a jezeli plywa statkiem, to albo mu sie spieszy, albo ma na tyle kasy, zeby pacc tez miec

Offline

 

#3 2018-02-19 23:20:00

 Valdafaluk

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 526
Punktów :   

Re: Area Premium

Statki po Mainlandzie to kwestia po prostu przywileju pacc. Może by pacc miał na Mainie 50% off?
Edron dla facc, spelle dla pacc (raz zakupione działają na facc, można dodać wyjątki), ale już cała Tiquanda i Darama byłyby dla pacc.


Break for AFK.

Offline

 

#4 2018-02-20 10:02:07

ciapek

Budowniczy

Zarejestrowany: 2017-09-21
Posty: 27
Punktów :   

Re: Area Premium

Na początku mi się podobał ten pomysł, teraz go troszkę przemyślałem i uważam że powinno to zostać dla pacca. Dlaczego tak myślę? Facc area opustoszeje - po co iśc na mintanwil jak można iść na minosy na yala, po co iść na shadowthron jak można na elfy na yala. Wszystko jest bliżej a ilością mobów za bardzo się nie różni.
Za to uważam że pacc powinien być jeszcze tańszy. Taki paladyn czy knight może nie mają z tym takich problemów ale sorc i druid mają prawie wszędzie waste. Ja używam bugów to jakoś żyje ale jak zostaną naprawione to palek zostanie najlepszą profesją i prawdopodobnie zacznę w wiekszoszości nim grać


*Biapek spawns elder guardian*
-Nishi left the game
-Nishi joins the game
-Nishi: that fcking fish crashed my pc

Offline

 

#5 2018-02-20 14:49:32

 Valdafaluk

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 526
Punktów :   

Re: Area Premium

Na Mintwalin i Shadowthorn i tak mało ludzi chodzi...
Zawsze możne te alternatywne miejsca dać dla premium
Nie widzi mi się, by 80% mapy było zajebane dla pacca...


Break for AFK.

Offline

 

#6 2018-02-20 16:40:54

 czapik

Budowniczy

53397745
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 78
Punktów :   

Re: Area Premium

ja uważam że statki powinny być dalej w tej samej cenie
to czy zaplacisz 170 gp (za jeden z drozszych statkow) nie robi roznicy graczowi z paccem ktory wydal juz 7k dziennie na pacca nie bedzie zwaracał uwagi na 100gpkow...
spelle zakupione na paccu powiny zostac dla facc (zostawic tak jak jest)
+ sam mainland zajmuje okolo 60% calej mapy


Le­piej żeby mnie niena­widzi­li ta­kim, ja­ki jes­tem, niż kocha­li ko­goś, kim nig­dy nie będę.

Offline

 

#7 2018-02-20 17:46:03

 Valdafaluk

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 526
Punktów :   

Re: Area Premium

Teraz Mainland tyle może zajmować, ale całościowo to jest mały...
80% mapy to w odniesieniu do całości w realu.


Break for AFK.

Offline

 

#8 2018-02-20 17:48:37

ciapek

Budowniczy

Zarejestrowany: 2017-09-21
Posty: 27
Punktów :   

Re: Area Premium

Minosy na yala są bardzo wygodnym spotem dla wszystki ranged profesji - wystarczy stac na schodkach i szczelac, jak był streamer to jak kupił pacca to tak własnie expił i to było naprawdę dobre pod względem expa i kasy, a zagrożenie nie duże


*Biapek spawns elder guardian*
-Nishi left the game
-Nishi joins the game
-Nishi: that fcking fish crashed my pc

Offline

 

#9 2018-02-20 17:51:39

 czapik

Budowniczy

53397745
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 78
Punktów :   

Re: Area Premium

na pacca jest bardzo łatwo zarobic... 7k tylko pozornie na lowlvlu wydaje sie duzo
tak na prawde to po 30 lvlu to jest jakas 1/4 majatku a po kupieniu spokojnie mozna w 2h zarobic na kolejny dzien


Le­piej żeby mnie niena­widzi­li ta­kim, ja­ki jes­tem, niż kocha­li ko­goś, kim nig­dy nie będę.

Offline

 

#10 2018-02-20 22:30:39

 Valdafaluk

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 526
Punktów :   

Re: Area Premium

To zaktualizuję temat.
Rozumiem że lepiej by było, gdyby jeszcze łatwo dostępne expowiska dla low lvli były dla premium? (tylko te, które nie znajdują się na Mainie)


Break for AFK.

Offline

 

#11 2018-02-21 16:01:55

 czapik

Budowniczy

53397745
Skąd: Śląsk
Zarejestrowany: 2014-08-22
Posty: 78
Punktów :   

Re: Area Premium

ew. zrobić czasowy dostęp na pacc area np w godzinach 18-22 (zacheci to graczy do gry) mimo ze 4h to i tak bardzo duzo to dodac taki event np co drugi weekend??


Le­piej żeby mnie niena­widzi­li ta­kim, ja­ki jes­tem, niż kocha­li ko­goś, kim nig­dy nie będę.

Offline

 

#12 2018-02-21 19:38:13

 Valdafaluk

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 526
Punktów :   

Re: Area Premium

W sumie też niezły pomysł


Break for AFK.

Offline

 

#13 2018-02-23 09:56:08

Moglo

Youtuber

Zarejestrowany: 2017-12-18
Posty: 22
Punktów :   

Re: Area Premium

Według mnie coś takiego jak premium nie powino być

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
vhs